Karrier

Csatlakozz Szombathely legdinamikusabban fejlődő IT csapatához!
Dinamikusan fejlődő, IT cég keresi új munkatársát

Mérlegképes könyvelő

Leendő könyvelő főbb feladatai lesznek:

  • Pénzügyi-számviteli feladatok ellátása.
  • Teljes körű főkönyvi könyvelés analitikus nyilvántartások vezetése.
  • Adóbevallások határidőre történő elkészítése év végi zárási feladatok ellátása beszámolók összeállítása.
  • Jelentések elkészítése és beküldése.
  • Cégképviselet a hatóságok előtt.
  • Bérszámfejtés, munkaügyi feladatok.

A munkakör betöltéséhez szükséges készségek, képességek:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés.
  • Minimum 5 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat.
  • Számviteli és adózási szabályok / Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete.
  • Vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat.
  • Megbízható személyiség, felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Előny:

  • KKV területen szerzett tapasztalat.
  • Szakirányú közgazdasági, pénzügyi egyetemi / főiskolai végzettség.
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést.
  • Fiatalos csapat, kiváló munkakörnyezet.
  • Folyamatos szakmai kihívást.
  • Fejlődési lehetőséget.
  • Elkötelezett és együttműködő vezetést.

Állás, munka területe(i):

  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • min. 5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Szombathely, Nyugat-Dunántúl

Jelentkezésedet küldd a karrier@maitki.hu email címre!
Kérjük, csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod és a szükséges bizonyítványokat!